top of page

Nadčasový dar z přírody: Proč je extrakt z olivových listů nejlepší volbou pro vaše zdraví

V dnešní uspěchané době, kdy hledáme optimální způsoby, jak posílit imunitu a udržet si vitalitu, přichází Livio Pesle s revolučním produktem – extraktem z olivových listů, známým jako Olivum. Po mnoha letech výzkumu se podařilo Peslemu a jeho týmu vytvořit lahodný nápoj s více než 260 užitečných mikroelementů obsažených v olivovém extraktu. Proč je právě tato šťáva z olivových listů tak výjimečná?

 

Livio Pesle, se svým týmem, dokázal úspěšně extrahovat veškeré prospěšné látky z olivových listů, a to prostřednictvím komplexních vodnatých výlisků. Tento postup, lidově nazývaný - šťáva z olivových listů, je jediným způsobem výroby léčebného extraktu z oliv. Na rozdíl od konvenčních extraktů, které vytvářejí práškovou koncentraci, Pesleův postup zachovává aktivní složky ve formě tekutiny, což je pro živé organismy mnohem efektivnější.

 

Podle Dr. Walkera, Ph.D., mají konvenční extrakty tendenci rychle se vázat na proteiny krevního séra, což je činí pro organismy téměř nepoužitelnými. Peslova šťáva z olivových listů však zůstává terapeutická a je uznávána ve vědeckém světě.

 

Olivum, patentovaný název nápoje vytvořeného z olivových listů, je výsledkem 13 let výzkumu a studií provedených koalicí nejlepších vědců a lékařů z Itálie, Rakouska, Švýcarska a Německa. Receptura nápoje, stará přibližně 6000 let, byla pečlivě studována, aby zachovala všechny prospěšné vlastnosti olivových listů a zároveň poskytla příjemnou chuť. Co dělá Olivum tak výjimečným? Je to nejen o zachování všech prospěšných látek olivových listů, ale také o unikátních vlastnostech, které ho staví do pozice jedinečného terapeutického prostředku. Olivum obsahuje antioxidant hydroxytyrosol, považovaný za jeden z nejúčinnějších prostředků proti stárnutí na světě.

Olive Leaf Extract se může pyšnit identickou formulí jako serotonin, hormon radosti, podporující psychiku v božském stavu štěstí a radosti. Olivum je přirozenou složkou, které je třeba dát čas, a jeho pravidelná konzumace může přinést mnoho zdravotních výhod.

Je důležité si uvědomit, že Olivum není zázračný lék s okamžitými výsledky, ale funkční potravinářský výrobek určený k systematické konzumaci ve prospěch zdraví. Podle GOST R 52349-2005 je vhodný pro všechny věkové skupiny, s vědecky potvrzenými vlastnostmi, snižujícími riziko onemocnění souvisejících s výživou.

 

Je fascinující, že Masaro Emoto, slavný vědec zabývající se energií vody, spolupracoval s Liviem Peslem. Měření energetického složení Olivum prokázalo 98% shodu se zdravou lidskou krví, což znamená, že neexistují žádné kontraindikace pro jeho použití.

 

Nyní je na čase vnímat přírodu jako spojení s naším vlastním zdravím. Olivum je klíčem k obnově přirozených procesů v těle, ačkoliv vyžaduje čas. Je to investice do dlouhodobého zdraví, nikoli rychlého řešení. Dejte svému tělu čas a přijměte dar, který příroda nabízí – extrakt z olivových listů, váš spojenec k celkovému zdraví a vitality.

17 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page